Nevezés a 2018.11.03-i foktői 3D-s versenyre.

Akik neveztek

Összes nevező: 184 fő

Sz Vezetéknév Keresztnév Korcsoport Kategória Egyesület
1MartinkaSzabolcsfelnőttHUÉjsolyom
2LőczeTiborfelnőttHUÉjsolyom
3BlázsovicsSándorfelnőttCUÉjsolyom
4SalamonBálintfelnőttCUEgyéni
5CzárKatalinfelnőttCUÉjsólyom SE
6KapitányMátégyerekHUÉjsólyom SE
7HusztiMátégyerekHUÉjsólyom SE
8HusztiJánosfelnőttHUÉjsólyom SE
9KrupinczaZoltánveteránHUÉjsólyom SE
10BeszedicsBélafelnőttCUÉjsólyom SE
11GeraFerencveteránHUÉjsólyom SE
12MelkviImrefelnőttTR-RBÉjsólyom SE
13JélóDávidfelnőttPB-HBÉjsólyom SE
14SeresArmandfelnőttHUNibur SE.
15SárgaRóbertveteránCUGsk Hunter
16SárgaDominikgyerekHUGsk Hunter
17MakaiRóbertfelnőttCUCelőke
18BókaLászlófelnőttCUCelőke
19HaagZoltánfelnőttTR-RBCelőke
20MellisMihályveteránBBOrosházi Íjász Egyesület
21KovácsMátégyerekPB-HBkunszentmárton Napsolyom
22KovácsLászlófelnőttPB-HBkunszentmárton Napsolyom
23SzabóZoltánfelnőttHUTamási íjász egyesület
24GyimesiTamásgyerekBBÉjsólyom SE
25GyimesiÁdámgyerekPB-HBÉjsólyom SE
26PetőczGyörgyfelnőttHU-
27BordaBarnabásgyerekCBBTTIE
28TarjánIldikókadetTR-RBTTIE
29TarjánLászlóserdülőTR-RBTTIE
30KreszViktorfelnőttCUMecsek ÍE
31BlastyákMihályveteránHUOrosházi I.E.
32BlastyákJánosfelnőttHUOrosházi I.E.
33SoósBalázsfelnőttPB-HBTamási Íjász Egyesület
34BoriGáborfelnőttHUMecsek ÍE.
35ÁdámCsabafelnőttHU-
36GyarmatiGáborveteránTR-RBSzegedi Sportíjász Egyesület
37KrizsányTamáskadetTR-RBTamási íjász egyesület
38BolváriAnnakadetTR-RBCelőke
39KaszásAdriennfelnőttHUBTDSE
40KovácsDánielfelnőttHUBTDSE
41WágnerTamásgyerekTR-RBBTDSE
42ifj.BinderZoltánfelnőttTR-RBCelőke
43BinderZoltánfelnőttTR-LBCelőke
44FaragóJánosveteránCUOrosházi Íjász Egyesület
45PinczésiGáborfelnőttPB-HBTamási íjász egyesület
46SoósAlexandrafelnőttPB-HBTamási íjász egyesület
47HelfrichPatrikgyerekTR-RBVallum ÍE Dunaföldvár
48HelfrichZsoltfelnőttTR-RBVallum ÍE Dunaföldvár
49AndrásiFerencfelnőttHUMartfűi VSE
50NagyAttilafelnőttOLTolnai Tájak Közhasznú Íjász Egyesület
51PirosLászlóveteránTR-RB-
52PirosLászlóveteránTR-RBrácalmás
53KosztiLevente ImrefelnőttPB-HB-
54KosztiLeventegyerekPB-HB-
55KosztiLehelugyerekPB-HB-
56AngyalKlárafelnőttHUMartfűi VSE
57RajnaAttilafelnőttHUMartfűi VSE
58RigóJózseffelnőttHUMartfűi VSE
59KovácsAttilafelnőttHUEleven
60SzíjártóLászlófelnőttHU-
61CsákiRóbertfelnőttHUOrosházi ÍE
62MátéLászlófelnőttTR-RBOrosházi ÍE
63TiborKissfelnőttCRBBakony Íjász
64CziglerPannafelnőttTR-RBVajk Íjász Szakosztály
65CziglerZoltánfelnőttTR-RBVajk Íjász Szakosztály
66FentősTímeafelnőttTR-RBVajk Íjász Szakosztály88
67VanicsekFerencveteránHUEleven Világ
68PappBálintveteránHU-
69DetelicsAndrásfelnőttHUEleven Világ I. E.
70PéterbenczeIstvánfelnőttBBTTIE
71TóthBalázsfelnőttTR-RBRácalmás SE Vajk Íjász Szakosztály
72SzücsLászlófelnőttBBTamási Íjász Egyesület
73MucsiZoltánfelnőttTR-RBSzittya Hagyományőrző Íjász Egyesület
74SótiViktóriagyerekCBBVárta
75TóthCsabafelnőttTR-RBRácalmás SE Vajk Íjász Szakosztály
76Tóthné SzarvasAndreafelnőttTR-RBRácalmás SE Vajk Íjász Szakosztály
77CsikLehelgyerekPB-HBTamási Íjász Egyesület
78BartaNikolettkadetPB-HBAlisca Nyilai Í. E.
79BartaViktóriaserdülőPB-HBAlisca Nyilai Í. E.
80KrauszpekJánosveteránPB-HBHévíz Sk
81PetreczZsoltfelnőttCUEleven Világ I.E.
82AndruskoAndreafelnőttTR-RBNS 2002
83KalácskaZsoltfelnőttCUEleven Világ ÍE
84PATAIALEXANDRAkadetTR-RBBÖLCSKEI SÓLYMOK
85PATAIGYULA NIMRÓDgyerekTR-RBBÖLCSKEI SÓLYMOK
86PATAIGYULAfelnőttHUBÖLCSKEI SÓLYMOK
87NémethNorbertfelnőttPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
88HarkaZoltánfelnőttTR-RBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
89MüllerGyörgyfelnőttPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
90AndrékovicsBalázsgyerekPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
91KadlicskóPéterveteránTR-RBBISHE
92KadlicskóZalángyerekTR-LBBISHE
93ÓbíróZoltángyerekBBBISHE
94SteinerLajosveteránTR-LBRácalmás SE Vajk szakoszt
95GergelyFerencveteránTR-RBCelőke
96TéczeliGáborveteránTR-RB-
97SümegiCsabafelnőttCUVárta Hike
98SzollárAndrásfelnőttHUVárta Hike
99KozmaLászlófelnőttHUVektor IKSE
100HányikPéterfelnőttHU-
101HányikSzintiagyerekHU-
102PápaDórakadetPB-HBVallum Íjász Egyesület
103KelemenIstván FerencgyerekBBCelőke
104SzabóGyulafelnőttHUGSK-HUN-TER
105kajtármajagyerekPB-HBmázai idegtépők
106hermeszmilánkadetPB-HBmázai idegtépők
107cseszneklászlófelnőttPB-HBmázai idegtépők
108jeckelrichárdfelnőttPB-HBmázai idegtépők
109hermeszgáborfelnőttPB-HBmázai idegtépők
110kisattilafelnőttPB-HBmázai idegtépők
111jánosianikóveteránPB-HBmázai idegtépők
112PintérMártonfelnőttHUMartfűi VSE
113LázárGáborfelnőttCRBHaza-Húzó ÍSE
114BakóSzabinafelnőttCRBHaza-Húzó ÍSE
115SzabadiErikifiTR-RBSárköz Íjász Egyesület Kalocsa
116KacsoraGáborifiTR-RBSárköz Íjász Egyesület Kalocsa
117KőrösiZsoltfelnőttPB-HB-
118EgyedMenyhértgyerekTR-RBSárköz Íjász Egyesület Kalocsa
119Nagy KáloziJózsefveteránPB-HBHalasi Napsólyom
120Nagy KáloziMónikafelnőttPB-HB-
121Tóth NagyBendegúzkadetPB-HB-
122PatakiFerencveteránPB-HBRSR VAJK Isz
123WehovszkyKíra TíciaserdülőPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
124HajduVilmosveteránTR-RBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
125VidaAndráskadetBBVektor IKSE Szigetvár
126VáradiRóbertkadetTR-RBVektor IKSE Szigetvár
127VáradiTamáskadetTR-RBVektor IKSE Szigetvár
128Dr. RagoncsaZoltánfelnőttCUVektor IKSE Szigetvár
129TóthJózseffelnőttCRBBTDSE
130FerenczRebekaifiCU-
131IllésDorkaifiCU-
132VörösIstvánveteránPB-HBCELŐKE
133SzendreyGáborveteránTR-RBRSE Vajk Íjászegyesület
134SzendreyKittikadetTR-RBRSE Vajk Íjászegyesület
135SzendreyLiligyerekTR-RBRSE Vajk Íjászegyesület
136KornóczyPéterkadetPB-HBTolnai Tájak Íjász Egyesület Szekszárd
137CsizmaziaMártafelnőttPB-HBAlsóörsi SE
138CsizmaziaPéterveteránPB-HBAlsóörsi SE
139SchmidtCsabaveteránPB-HBPeytu
140SchmidtTiborveteránTR-LBPeytu
141AranyiZoltánfelnőttCUCél-pont 2010
142AranyiKárolyfelnőttCUCél-pont
143NémethRóbertkadetHUTamási Íjász Egyesület
144NémethRóbertfelnőttHUTamási Íjász Egyesület
145TógyerIstvánfelnőttCUEleven
146HorváthKincsőgyerekTR-LBVallum ÍE Dunaföldvár
147BerlingerSándorveteránPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
148AlmásiJózsefveteránPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
149NagyAndrásveteránPB-HBMAVIR SE
150MartonImreveteránPB-HBMóri SE Íjász szakosztály
151MartonKristófkadetPB-HBMóri SE Íjász szakoszt
152TuriLászlóveteránTR-RBMóri SE Íjász szakoszt
153TuriLászlóveteránTR-RBMóri SE Íjász szakosztály
154SzlanyinkaPálveteránTR-RBRácalmás
155GondánGyörgyfelnőttCUEleven Világ ÍE
156Pomothyné KondásSzilviafelnőttTR-RBVajk
157KaszásRichárdifiBBCelőke
158KovácsJános BencefelnőttPB-HBnincs
159BöjtheZoltánfelnőttPB-HBCelőke
160BonyaiZsoltfelnőttTR-RBVárta
161Ifj. BonyaiZsoltfelnőttTR-RBVárta
162SzászváriRékagyerekTR-LBVallum ÍE Dunaföldvár
163HuszárZoltánfelnőttHUTTIE
164Huszár-HáhnerErikafelnőttCUTTIE
165BerényiBalázsfelnőttHUTTIE
166BerényiLilikadetCUTTIE
167HorvátIstvánveteránBB-
168NagyTiborveteránBB-
169HorváthAnnagyerekPB-HBFénypárducok
170HorváthCsengeserdülőTR-RBFénypárducok
171HorváthJózsefnéfelnőttPB-HBFénypárducok
172HorváthJózseffelnőttTR-RBFénypárducok
173Vasné KötelesAnitafelnőttTR-LBFénypárducok
174VasTiborfelnőttTR-RBFénypárducok
175HorváthÁdámfelnőttCUMesteríjász kft.
176CzeglédiGáborfelnőttCUGSK Hun-Ter
177WágnerKárolyfelnőttTR-RB-
178SzedlákGáborfelnőttTR-RBVitalitás SE
179KissLászlófelnőttBBMesteríjász
180Kissné KecskésKrisztinafelnőttTR-LBMesteríjász
181KissAttilagyerekCUMesteríjász
182BödeSándorveteránPB-HBHorvát Kincsővel egy csoportba
183TompaiTímeafelnőttTR-RBFénypárducok
184KisJánosfelnőttTR-LBFénypárducok