Nevezés a 2019.05.04-i foktői 3D-s versenyre.

Akik neveztek

Összes nevező: 129 fő

Sz Vezetéknév Keresztnév Korcsoport Kategória Egyesület
1CzárKatalinfelnőttCUÉjsólyom SE.
2GreksaZoltánfelnőttCUÉjsólyom SE.
3ÉgiJózseffelnőttCUÉjsólyom SE.
4BlázsovicsSándorfelnőttCUÉjsólyom SE.
5MolnárBoglárka AnnafelnőttHUTamási Íjász Egyesület
6SzabóZoltánfelnőttHUTamási Íjász Egyesület
7GeraFerencveteránHUÉjsólyom SE.
8HusztiJánosfelnőttHUÉjsólyom SE.
9HusztiMátégyerekHUÉjsólyom SE.
10KapitányMátékadetHUÉjsólyom SE.
11KrupinczaZoltánveteránHUÉjsólyom SE.
12LőczeTiborfelnőttHUÉjsólyom SE.
13MartinkaSzabolcsfelnőttHUÉjsólyom SE.
14MelkviImrefelnőttTR-RBÉjsólyom SE.
15JélóDávidfelnőttPB-HBÉjsólyom SE.
16GyimesiTamásfelnőttHUÉjsólyom SE.
17GyimesiÁdámgyerekCBBÉjsólyom SE.
18PéterbenczeIstvánfelnőttBBTTIE
19KovácsMátégyerekPB-HBTurul Koppány HIE
20KovácsLászlófelnőttPB-HBTurul Koppány HIE
21SoósBalázsfelnőttPB-HBTamási Íjász Egyesület
22SzijártoLászlofelnőttHUEleven
23CsatóIldikófelnőttHUÉjsólyom SE.
24EgyedMenyhértgyerekTR-RBSárköz ÍE.
25KreszViktorfelnőttCUMecsek Íjász Egyesület
26SzlanyinkaPálveteránTR-RBVajk
27SzűcsGergőfelnőttHU-
28AngyalKlárafelnőttHUMartfűi VSE
29RajnaAttilafelnőttHUMartfűi VSE
30RigóJózseffelnőttHUMartfűi VSE
31AndrékovicsBalázsgyerekPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
32SoósAlexandrafelnőttPB-HBTamási IE.
33PinczésiGáborfelnőttPB-HBTamási IE.
34HarkaZoltánfelnőttTR-LBAlisca Nyilai IE
35HarkaKristófgyerekPB-HBAlisca Nyilai IE
36SzücsLászlófelnőttBBTamási Íjász Egyesület
37TakácsTamásgyerekTR-RBVárta HIKE
38KollárAndorgyerekTR-RBVárta HIKE
39Dr KrizsánSzabolcsfelnőttTR-RBTTIE
40KrizsánBarbigyerekBBTTIE
41Tóthné SzarvasAndreafelnőttTR-RBRácalmás SE
42TóthBalázsfelnőttTR-RBRácalmás SE
43TóthCsabafelnőttTR-RBRácalmás SE
44CziglerPannafelnőttTR-RBRácalmásSE
45FentősTímeafelnőttTR-RBRácalmás SE
46CziglerZoltánfelnőttTR-RBRácalmás SE
47KosztiLeventefelnőttPB-HBRácalmás SE
48KosztiLeventegyerekPB-HBRácalmás SE
49KosztiLehelgyerekPB-HBRácalmás SE
50KornóczyPéterifiPB-HBTolnai Tájak Íjász Egyesület Szekszárd
51SzendreyLiligyerekTR-RBRSE Vajk
52SzendreyKittiifiTR-RBRSE Vajk
53SzendreyGáborveteránTR-RBRSE Vajk
54BordaBarnabásgyerekHUTolnai Tájak Íjász egyesület
55TarjánLászlóserdülőBBTolnai Tájak Íjász egyesület
56TarjánIldikókadetTR-RBTolnai Tájak Íjász egyesület
57Ifj.BinderZoltánkadetTR-RBCelőke
58GergelyFerencveteránTR-RBCelőke
59MakaiJánosveteránTR-RBCelőke
60BaloghJózsefveteránPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
61NémethRékakadetPB-HBAlisca
62PetőczGyörgyveteránHU-
63MakaiRóbertfelnőttCUCelőke
64HaagZoltánfelnőttTR-RBCelőke
65KolozsváriAlexandraserdülőTR-RBCelőke
66Kelemenné KunÁgnesfelnőttBBCelőke
67KelemenIstvángyerekBBCelőke
68KozmaLászlófelnőttHUVektor IKSE
69MakaiPetrakadetTR-LBCelőke
70SzarvasZoltánfelnőttPB-HB-
71VörösIstvánveteránPB-HBCELŐKE
72TógyerIstvánfelnőttCUEleven
73HerczogArmandfelnőttCUEleven
74KrizsányTamáskadetTR-RBTamási íjász egyesület
75GreksaJánosveteránPB-HB-
76HelfrichPatrikgyerekTR-RBVallum ÍE Dunaföldvár
77HelfrichZsoltfelnőttTR-RBVallum ÍE Dunaföldvár
78BöjtheZoltánfelnőttPB-HBCELŐKE
79WágnerTamásfelnőttTR-LBBTDSE
80KovácsDánielfelnőttHUBTDSE
81BerlingerSándorveteránPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
82MüllerOlivérfelnőttTR-RBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
83CsíkLehelgyerekPB-HB-
84PataiGyulafelnőttHUBölcskei Sólymok
85PataiGyula NimródgyerekTR-RBBölcskei Sólymok
86SzeitlMilánserdülőPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
87CsimaErikafelnőttPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
88BükszegiLajosveteránPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
89BakóDénesfelnőttTR-RBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
90MüllerGyörgyfelnőttPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
91CsizmaziaMártafelnőttPB-HBAlsóörsi SE
92CsizmaziaPéterveteránPB-HBAlsóörsi SE
93HorváthAttilafelnőttBBPartiscum Íjász Club
94KacsoraGáborifiTR-RBSárköz íjász egyesület
95SótiViktóriaserdülőCBBVárta
96DorogiRékagyerekCBBVárta
97KatonaFerencveteránTR-RBPartiscum Íjász Klub
98NémethNorbertfelnőttPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
99LehőczBulcsúgyerekPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
100PaczonaRóbertfelnőttBBSzegedi Sportíjász Egyesület
101KovácsPálveteránTR-RBUTC Íjász Szakosztály Szeged
102HutvágnerMihályveteránTR-RBMAVIR SE
103TóthÁgnesfelnőttTR-LBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
104DudásJózsefveteránCBBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
105TéczeliGáborveteránTR-RB-
106BartaNikolettkadetPB-HBAlisca Nyilai Í. E.
107BartaViktóriakadetTR-RBAlisca Nyilai Í. E.
108KovácsAttilafelnőttHUEleven
109Tóth NagyBendegúzkadetPB-HBHalasi Napsólyom
110Nagy KáloziMónikafelnőttPB-HB-
111Nagy KáloziJózsefveteránPB-HB-
112KinizsiPálfelnőttCU-
113HorváthKincsőgyerekTR-LBVallum ÍE Dunaföldvár
114AlmásiJózsefveteránPB-HBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
115KeszlerIstvánfelnőttBBAlisca
116MucsiZoltánfelnőttTR-RBSzittya Hagyományőrző Íjász Egyesület
117BónaKárolyfelnőttCRBKecskeméti Ijász Egyesület
118RétiJózseffelnőttCRBHazahúzó Ijász Egyesület
119LakatosTamásfelnőttCUUnise
120DózsaGyörgyveteránPB-HBHalasi Napsólyom ÍE.
121SchmidtGyörgyserdülőTR-RBAlisca Nyilai Íjász Egyesület
122WágnerKárolyfelnőttTR-RB -----
123BedeAntalfelnőttHU-
124KovácsZsoltfelnőttHU-
125LukaDominikgyerekPB-HBEgyéni Simontornya
126LukaRichardserdülőPB-HBEgyéni Simontornya
127LukaKárolyfelnőttPB-HBEgyéni Simontornya
128KalácskaZsoltfelnőttCUEleven Világ ÍE
129KissDóraifiCUCelőke